Skip to main content
ENOTA

Socialna oskrba na domu

Uradne ure:

Ponedeljek: 8- 11h in 14h – 16h
Sreda: 8h – 10h
Četrtek: 8h – 10h
Petek: 8h – 11h

Marjeta Kotnik

Moste Polje

marjeta.kotnik@zod-lj.si
01 52 54 890

Amir Crnojević

Moste Polje

amir.crnojevic@zod-lj.si
01 52 54 890

Daliborka Vudrag

Vič Rudnik

daliborka.vudrag@zod-lj.si
01 24 20 600

Martina Rebselj

Vič Rudnik

martina.rebselj@zod-lj.si
01 24 20 600

Barbara Samec

Vič Rudnik

barbara.samec@zod-lj.si
01 24 20 600

Ana Bevk Umiastowski

Bežigrad

ana.bevk-umiastowski@zod-lj.si
01 23 96 530

Mirjana Frank

Bežigrad

mirjana.frank@zod-lj.si
01 23 96 530

Neža Vrhovec

Šiška Center

neza.vrhovec@zod-lj.si
01 50 07 690

ENOTA

Enota za krepitev in ohranjanje samostojnosti

Uradne ure:

Ponedeljek: 8- 11h in 14h – 16h
Sreda: 8h – 10h
Četrtek: 8h – 10h
Petek: 8h – 11h

Mersada Kucuković

Medicinska sestra

mersada.kucukovic@zod-lj.si
01 23 96 505

Klavdija Hudobivnik

Medicinska sestra

klavdija.hudobivnik@zod-lj.si
01 23 96 505

Simona Enci

Delovna terapevtka

simona.enci@zod-lj.si
01 23 96 504

Anja Žerovnik

Delovna terapevtka

anja.zerovnik@zod-lj.si
01 23 96 504

Biljana Lazarević

Fizioterapevtka

biljana.lazarevic@zod-lj.si
01 23 96 504

Ana Keršmanec

Fizioterapevtka

ana.kersmanec@zod-lj.si
01 23 96 504

PRIDRUŽI SE

Se želiš pridružiti srčni ekipi, kjer je pomoč ljudem na prvem mestu?

Zaposli se kot socialni oskrbovalec ali pa postani prostovoljec in prispevaj k lepšemu življenju starejših v naši skupnosti.

ZaposlitevProstovoljstvo
Close Menu